Doprava ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Bezpečnostní upozornění

UPOZORNĚNÍ

Všechny svíčky a vonné vosky jsou používány na vlastní nebezpečí. Candles BY.ME nenese odpovědnost za zneužití produktů. 

Svíčky ani vonné vosky nejsou určeny ke konzumaci!!!

Některé vonné oleje nemusí být vhodné pro těhotné ženy, děti a zvířata. 

Vonné oleje mohou vyvolat alergickou reakci nebo podráždění kůže a očí. Svíčky a vonné vosky nejsou určené jako kosmetické produkty. 

Vonné oleje splňují veškerá nařízení EU a mají bezpečnostní listy INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). Jsou vyrobené z kvalitních surovin a neobsahují ftaláty, PEG, parabeny a silikony.

Ve výrobcích se nepoužívají žádné vonné látky ani barviva pocházející ze zvířat.Vůně a žádné z jejich ingrediencí nebyly testovány na zvířatech.

Pro výrobu svíček je použit 100% přírodní sójový vosk.
Svíčky a vonné vosky mohou mít lehké zbarvení s ohledem na zbarvení použitých vonných a esenciálních olejů. Odlišné zabarvení není závadou.
 
Veškeré informace (fotografie, texty) uvedené na e-shopu www.candlesbyme.cz  jsou majetkem provozovatele a nemohou být bez jejího souhlasu kopírovány a dále šířeny. V případě porušení tohoto nařízení bude zahájeno patřičné právní řízení. Provozovatel má právo na jakékoliv změny a úpravy na www.candlesbyme.cz bez předchozího upozornění.
 
 
 
BEZPEČNOST
 
Při používání svíček dbejte bezpečnostním opatřením.
Norma ČSN EN 15494 určuje bezpečnostní značení svíček určených k hoření v místnostech. 
 
Obecná značka výstrahy    Obecná značka výstrahy.
Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru     Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru.
Nepoužívejte v blízkosti předmětů, které se mohou vznítit     Nepoužívejte v blízkosti předmětů, které se mohou vznítit.
Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat     Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat. 
Nenechávejte svíčku hořet v průvanu      Nenechávejte svíčku hořet v průvanu.
Plamen vždy zhaste. Nesfoukávejte ho.     Plamen vždy zhaste. Nesfoukávejte ho.
V roztaveném vosku nenechávejte zápalky ani jiné nečistoty    V roztaveném vosku nenechávejte zápalky ani jiné nečistoty.